IT odborníci a Programovanie

Poskytneme Vám vyučených IT odborníkov, ktorí dotiahnu Váš projekt až do konca. Vytvoríme webové aplikácie na mieru a zastrešíme Vaše IT projekty.

code_html_digital

Outsourcing znamená uskutočnenie činností externými zdrojmi, v tomto prípade externými IT špecialistami. Ide o celosvetový trend, ktorého výhodami sú najmä úspora nákladov vyššia kvalita práce. Naši vyučení IT odborníci sú pripravení pracovať na Vašich projektoch.

Tím Elsy zabezpečí vývoj webových aplikácií na mieru podľa Vašich požiadaviek. Vďaka webovým aplikáciám budete mať väčší prehľad vo Vašej práci. Väčšinu úloh zvládnete splniť pomocou na mieru šitej aplikácie so všetkými atribútami, ktoré budete potrebovať na zefektívnenie práce. 

Členov Vášho tímu vyškolíme tak, aby získali všetky potrebné zručnosti na úspešné dokončenie projektov. O školenia sa sa stará naša dcérska spoločnosť LEARN IT DO IT.

Modernými vyučovacími metódami poskytujeme teoretické znalosti, pričom je vyučovanie zamerané na praktické vedomosti.

 

Ak potrebujete pre Váš projekt nielen špecialistov, ale aj priestory, tak Vám vieme ponúknuť miesto v našom coworkingu COLLABOR8.

Kreatívne nápady si vyžadujú prosperujúci kreatívny ekosystém. Preto Collabor8 ponúka práve kreatívny, otvorený a bdelý ekosystém, kde môžete realizovať Vaše nápady.

Partneri

Programovanie
Programovanie
IT špecialisti
Kontaktný formulár:

Buďte s nami v kontakte!

Telefón

Email

Otváracie hodiny

Prispôsobíme sa Vám. 🙂

Kancelárie

    Glória

Sídlo

Follow us